statystyka
sobota, 29 grudnia 2007
po pierwsze primo,

chciałam podziękować wszystkim, którzy wczoraj stawili się w gotowości bojowej i swą obecnością uświetnili wieczór w naukowej (jak i również kontynuację owego wieczoru - w mechanoffie, singerze i.. w bramie piekarni ;)).

no i oczywiście dziekuję piotrkowi górnikiewiczowi - za inicjatywę i ofiarną pomoc przy zmaganiach z materią.

po drugie primo,

będzie reklama:

reklama czegoś, co cybernetyczny aniołek przyniósł f16 już tydzień temu i od tego czasu działa to prężnie:

po trzecie primo:

(jakby jeszcze ktoś nie wiedział)

"Niepowtarzalna okazja zobaczenia koncertu, który odbyl sie 2 grudnia 2007 roku w  Laźni Nowej!

Dla tych, którzy mieli możwosc i widzieli koncert na żywo, będzie to szansa przypomnienia sobie tych emocji, które mu towarzyszyły. Tym, którzy z Wyspianskim w Łazni Nowej jeszcze się nie spotkali trafila się nielada gratka:

30 grudnia 2007 r. o godzinie 16:10 w TVP Kultura będzie można wprawić sie w Wyspiansko-Sylwestrowy nastrój i ogladnąc na wspólnej scenie takich artystów jak NOT , Oszibarack , Pustki , Maciej Malenczuk , Agressiva 69 , Wu-Hae i Stanislaw Soyka !!! "

(tekst pochodzi ze strony teatru Łaźnia Nowa)

a ja od siebie chciałam tylko przypomnieć, że podczas owego koncertu, moje własne, rodzone piksele, prezntowane były z pomocą dawida kozłowskiego, więc może jakiś miły pan montarzysta nie wyciąl ich zupełnie, i istnieje szansa, że bacznym widzom uda się jakis kawałek staszka wyspy, w bluzie z kapturem biegającego, i jajkami w "zwis" rzucającego, dostrzec:)

 

niedziela, 23 grudnia 2007
kochani,

jeśli dnia 28 grudnia, któreś z Was będzie akurat przypadkiem w granicach administracyjnych miasta krakowa - to seredecznie zapraszam do KAWIARNI NAUKOWEJ (ul. Jakuba 31).

będzie tam miało miejsce wiele niezwykłych wydarzeń, których treść i forma nie jest mi bliżej znana, jakdnak od organizatorów, dowiedziałam się, ż e będzie to między innymi:

* Studio Parodii i Plagiatu - Michał Zantman

* Prezentacja antologii młodszej poezji serbskiej WOJNA I MP3

* Finał konkursu szopek alternatywnych

niemniej jednak - to co interesować Was powinno najbardziej, to fakt, że wśród tych wydarzeń znajdzie sie rownież również..

WYSTAWA PIKSELI !!!

więc, kochani, jesli doś juz macie wpatrywania się w swoje monitory w celu kontemplacji tych, jakże wybitnych dzieł - marsz do NAUKOWEJ w najbliższy piątek!

 apdajted  2007/12/43 11:14:24

proj. Piotr Górnikiewicz

sobota, 22 grudnia 2007
wtorek, 18 grudnia 2007
ania była grzeczna w tym roku.

więc aniołek przyszedł do niej wcześniej.

a w nocy, kiedy już spała (dobra, dobra wszyscy wiemy, że nie spała, tylko oddawała się wnikliwej analizie ostatnich nowin z życia kasi cichopek i paris hilton..) - no więc, kiedy normalni ludzie śpią, aniołek swoimi chytrymi sposobami przedostał sie na bloga ani i w prezencie pod choinkę nowy szablon zostawił.

ach, jakież to piekne, że dla magicznych sił aniołka, wspomaganych, przez równie magiczne siły internetu - granice między krakowem a warszawą nie istnieją.

 

poniedziałek, 17 grudnia 2007

projekt dla łaźni nowej.

piątek, 14 grudnia 2007
autotematycznie.

niedziela, 09 grudnia 2007
fem farfale i lans makabr.

inspiracja - płyny

 

 

projekt na zlecenie radia szczecin.

pocztówka promuje świąteczną akcję: "gwiazdka jak ze snu".

środa, 05 grudnia 2007
czasem inaczej.

poniedziałek, 03 grudnia 2007
miałeś chamie festiwal WYSPIAŃSKI WYZWALA..

ostało się ino to:

jest to część rysunków, które powstały jako część wizualizacji, do wczorajszego koncertu WYSPIAŃŚKI UDERGROUND w teatrze Łaźnia nowa.

animacja została zmontowana przez Dawida Kozłowskiego, i wykorzystana podczas setów didżejskich.